درباره ما


سلام
این وبلاگ مناسب برای کسانی است که تازه کار هستند و به تازگی با این دستگاه آشنا شده اند یا آنرا خریداری کرده اند . امیدوارم که استفاده کنید . یا علی
پروفایل مدیر وبلاگ
 
آخرین مطالب
نوشته شده در  


 
 

 
سازنده : Ready at Dawn Studios, SCE Santa Monica Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
كارگردان : Dana Jan
برنامه نويس ها : Derek Mulder ( سرپرست برنامه نويس ها ) و Adam Burn ( سرپرستانميشين ساز ها )
كارگردان هنري : Nathan Phail-Liff
سري : God of War
پلتفرم : PlayStation Portable ( PSP ) f
تاريخ عرضه : NA November 2, 2010
سبك : H a c k and slash, action-adventure
مود : Single-player
درجه بندي سني : ACB: MA15+ و ESRB: M
رسانه ها : UMD, Download


Every End .. Must First
B E G I N

نسخه ي جديد از سري بازي هاي پرطرفدار و پر فروش God of War يا به اختصار GOW اين بار بر روي يكي ديگر از پلتفرم هاي Sony يعني PlayStation Portable يا به اختصار PSP عرضه خواهد شد . نسخه اي از بازي كه شما را به عمق وجودي شخصيتي مي كشاند كه مدت ها با او خو گرفته ايد . حال شما آگاه مي شويد كه Kratos چگونه تبديل به يك God of War شد . مسلما اين پايه اي است كه طرفداران را ميتواند براي خريد اين نسخه نيز مجاب كند . Ghost of Sparta يك interquel از سري GOW مي باشد كه در آن شما چگونگي رها شدن Kratos از كابوس هاي خود در مورد دوران كودكي اش و همچنين اطلاعات بيشتر كلي در مورد خالكوبي هاي روي بدن Kratos يا زخم هاي روي صورت او كسب مي كنيد .


Kratos در مقابل دري كه تصوير Poseidon بر روي آن نقش بسته است

گيم پلي بازي شبيه به نسخه هاي گذشته است . يك اكشن ماجراجويي سوم شخص كه شما كنترل شخصيت اصلي بازي يعني Kratos را بر عهده داريد كه روند بازي همراه با QTE هاي متفاوت و معما ها و غولآخر ها شما را به بازي كردن تشويق ميكند . بازي سلاح هاي جديد ، جادو هاي جديد و نبرد هاي تن به تن جديدي را به گيمر معرفي كرده است كه در نسخه هاي قبلي وجود نداشته اند . در اين نسخه 25 درصد گيم پلي بازي نسبت به نسخه ي گذشته عرضه ي شده بر روي PSP يعني Chains of Olympus افزايش داشته است . Kratos در اين نسخه داراي "Blades of Athena" و همچنين "Arms of Sparta" كه شامل نيزه و سپر اوست ، ميباشد . سيستم combat بازي اين امكان را به Kratos ميدهد كه دشمنان را همانگونه كه به خوبي پرت ميكند ، به خوبي نيز له كند ! . همچنين نبرد هاي هوايي نيز در بازي افزايش داشته اند . سيستم بهبود سلامتي نيز در اين نسخه بهبود يافته است . اولين جادوي قابل استفاده در بازي يك حمله ي شوك دار به نام "Eye of Atlantis" مي باشد . مانند نسخه هاي گذشته ي بازي اسلحه وجادو ها قابل آپگريد خواهند بود . داستان بازي حول محور Kratos و اتفاقاتي كه براي او افتاد كه به يك God of War تبديل شد مي چرخد . بازي شامل اتفاقاتي در شهر گمشده ي Atlantis مي باشد كه در اين بين دشمنان جديد Kratos در اين نسخه شامل افسانه اي به نام King Midas و Scylla معروف به هيولاي دريا مي باشد كه مسلما هيجان زيادي را به گيمر ها ميدهد . در تريلر به نمايش در آمده ي بازي به نام Origins مشخص كرد كه بازي بين سه شخصيت اصلي بازي يعني Kratos و برادر Kratos به نام "Deimos" و مادر آن ها رخ ميدهد و شما اتفاقات آن ها را دنبال خواهيد كرد . همچنين در تريلر يك قبر كني را مشاهده ميكنيد كه در God of War هم وجود دارد كه البته در آينده متوجه ميشويد كه او همان Zeus مي باشد كه تغيير لباس داده است !!.


Kratos در مقابل شهر ويران شده ي Atlantis

اولين دموي به نمايش در امده از بازي در نمايشگاه E3 بود . كه Sony به بازديد كنندگان يه دموي 15 دقيقه رو نمايش داد كه يكي از مبارزات Kratos با يكي از دشمنانش را نشان ميداد كه هم در دريا و هم در خشكي بود كه شبيه به هيولاي دريا يعني Scylla بود . همچنين در اين دمو Kratos از سلاح جديدش يعني "Arms of Sparta" كه شامل سپر و نيزه است و همچنين جادوي جديد مورد استفاده ي Kratos يعني "Eye of Atlantis. " هم در اين دمو وجود داشتند . در سپتامبر سال 2010 Ready at Dawn چندين سايت از جمله GodofWar.com و SpartansStandTall.com را براي دموي بازي آماده كرد . كاربران PlayStation Plus اولين كساني بودند كه به اين دمو ها دسترسي پيدا كردند و بعد از آن هم تمام كاربران PlayStation Network از طريق PlayStation Store دموي بازي را دانلود كردند .
بازي در دوم نوامبر براي PSP به طور انحصاري عرضه خواهد شد .
 شنبه نهم بهمن ۱۳۸۹